Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Sarıoğlu; Bu yoldan dönenin kanı kurusun

Sarıoğlu; Bu yoldan dönenin kanı kurusun

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu (TAHAP) Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “Fısıltı gazeteleri ile tehdit savuranlar Mezardakilerinizle birlikte gelin. Tarımda Kızılelma hedefine varıncaya kadar asla durmayacağız. Bu yoldan dönenin kanı kurusun” dedi.

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Saroğlu 2022 yılına girerken yaptığı açıklamasında; “Dünya kondüktörün de çok daha dikkatli olmamız gereken bir döneme giriyoruz. Biz birileri gibi 20 yıllık hatta 6-70 yıllık STK değiliz. Bir buçuk yılını sosyal medyada platform, nisan ayından itibaren de resmî kuruluşunu yapmış bir STK’yız. Olmaz yapılamaz denilenleri yaparak bu güne geldik.

Değişen iklimler, esasında insanlığını kaybeden insanların çoğaldığı günümüzde bir ses bir nefes olmaya çalışıyoruz. Birileri gibi boş konuşmuyor ve yapıp geçiyoruz. Belirtiğimiz ürünlerin akaryakıt hariç, (öyle bir güç yetki bizde yok) Fondan, besleme şekeri, un, yağ, özellikle gübre  ( gübre çeşitleri başta üre olmak üzere sıvı gübreler dahil) olmak üzere yarı fiyatın altında üreten yüreklerle buluşturuyoruz. Akaryakıt indirimiz minimum yıllık on bin TL cebinde bırakacak şekilde. Değişen tüzüğümüzle tüketiciler Tarımsal üretim yapan esnaflarımızda TAHAP ailesine katılabilecektir.

Allah’ın izniyle üreten yürekleri sömürenlerin alayını patlatacağız. Fısıltı gazeteleri ile tehdit savuranlar Mezardakilerinizle birlikte gelin. Tarımda Kızılelma hedefine varıncaya kadar asla durmayacağız. Bu yoldan dönenin kanı kurusun. Tüm ürünler birinci kalite olacaktır. Önümüzdeki hafta içi fiyat listelerini paylaşacağız şimdiden vatanımıza milletimize hayırlı olsun Biz yola çıktığımız ilk günkü gibi Arıların, Toprağın, bitkilerin ağzı dili Söylemez hayvanların ve Aziz milletimizin duasına talibiz. Biz tek yürek tek nefes tek ses birlikte Türkiye’yiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM