Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Sarıoğlu; Cumhurbaşkanımıza her daim güvendik

Sarıoğlu; Cumhurbaşkanımıza her daim güvendik

68 / 100

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu (TAHAP) Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her daim yanında olduk ve güvendik. Bu yaşanan son ekonomik saldırılarda da Cumhurbaşkanımızın duruma müdahil olacağını ve ülkemizi güvenli limana çekeceğini biliyor ve inanıyorduk.


Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu yaşanan son gelişmelerden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarının güven verdiğine dikkat çekti. Sarıoğlu yaptığı açıklamasında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın her daim yanında olduk ve güvendik.

Bu yaşanan son ekonomik saldırılarda da Cumhurbaşkanımızın duruma müdahil olacağını ve ülkemizi güvenli limana çekeceğini biliyor ve inanıyorduk. Nitekim bu güvenimizin boşa olmadığını bu akşamki açıklamalar ile tekrar görmüş olduk. Cumhurbaşkanımızın tanıttığı yeni yatırım aracı ile döviz spekülatörlerine ağır bir darbe vurulmuş oldu” dedi.
“HER DAİM MİLLETİYLE YÜRÜDÜ”
Cumhurbaşkanının her daim milletiyle birlikte yürüdüğüne vurgu yapan Sarıoğlu, “Artık vatandaşlarımız bankadaki TL varlığını, mevduat kazancı kur artışından yüksekse bu getiriyi elde edecek. Kur getirisi mevduat kazancının üstünde ise aradaki fark doğrudan vatandaşımıza ödenecek bu kazanç stopaj vergisinden muaf tutulacak. Bundan sonra hiçbir vatandaşımızın kur daha yüksek olacak diye mevduatını TL’den dövize geçirmesine ihtiyaç kalmayacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘a her daim milletiyle yürüdüğü için sonsuz şükranlarımızı sunuyor, TAHAP olarak her daim arkasında olduğumuzu belirtiyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM