Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Sarıoğlu; Hiç bir şey devletimizin varlığından önemli değildir

Sarıoğlu; Hiç bir şey devletimizin varlığından önemli değildir

ResimLink - Resim Yükle

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Federasyonu (TAHAP) Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “Hiç bir şey milletimizin bekasından devletimizin varlığından önemli değildir” dedi.

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu son günlerde döviz kuru üzerinden oynan oyunlarla ilgili yaptığı basın açıklamasında, “Kıymetli üreten yürekler ve Aziz milletimiz. Defalarca tarımın bileşenleri üzerinden milletimizi sokağa ve kaosa hazırladıklarını şahsi sayfamızdan ve yayınlarımızda belirttik. Öncelikle sakin aklıselim olmamız gerekiyor. Hiç bir şey milletimizin bekasından devletimizin varlığından önemli değildir. Çok yakında bu oyunun nasıl yapıldığı ile ilgili gerekli açıklamayı belgeleri ile birlikte açıklayacağız.

Hiçbir şekilde asla milletimizin, devletimizin geleceği ile ilgili oynanan oyunların tarafı olmayacağız, şartlar ne olursa olsun bedeli ne olursa olsun devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Yurt dışından medet umanlar, elçilere şikayet edenleri sandık konulduğunda gerekli cevabı vereceğiz. Ülkemizin Aziz milletimizin oyları ile seçilmiş Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Tarım ve Gıda Şikayet Malzemesi asla yapılmamalı. TAHAP olarak üretim merkezli kardeşlik felsefesi ile yolumuza devam edeceğiz.

Biz gerekli bilgi ve belgeleri devletimizle paylaşıp, milletimizin devletimizle tek yürek tek ses tek nefes olması konusundaki hassasiyetimizi sürdüreceğiz. Unutulmamalıdır ki problemleri çözme adına dışarıdan medet uman komşu ülkelerimizin de içinde olduğu durum ortadadır. Şartlar ne olursa olsun birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. TAHAP birlik ve beraberliğin adresidir. Tüm üreten yürekleri TAHAP çatısı altına bekliyoruz. TAHAP biz birlikte Türkiye yiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Aydın haberleri tahap

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM