Sarıoğlu; Şehit yakınına söylenen galiz hiç bir söz asla affedilemez

Sarıoğlu; Şehit yakınına söylenen galiz hiç bir söz asla affedilemez

Sarıoğlu; Şehit yakınına söylenen galiz hiç bir söz asla affedilemez
Son Güncelleme: Whatsapp

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Platformu (TAHAP) Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “Şehit yakınına söylenen galiz hiç bir söz asla affedilemez. Bu söz söyleyene aklı sıra sahip çıkarken, ağzından çıkan bir kelime içindeki kini açığa çıkarmıştır” dedi.

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Platformu (TAHAP) Başkanı Mustafa Sarıoğlu, Türkiye’nin her ilinde hızlı bir şekilde çalışmalarına devam ederken TAHAP olarak zihniyet değişikliğine de talib olduklarını söyledi. Sarıoğlu, “Toplumsal ahlaki çöküntü her yere girmiş yeniden özümüze dönmeliyiz dedik. İşimiz üretim merkezli kardeşlik, hedefimiz tarımda Kızılelma dedik.

arklı dönemlerde siyasi figürlerden içimizi yakan adına gaf deyin, pot kırma deyin ne derseniz deyin bi çok olaylar olmuştur. Lakin şehit yakınına söylenen galiz hiç bir söz asla affedilemez. Bu söz söyleyene aklı sıra sahip çıkarken, ağzından çıkan bir kelime içindeki kini açığa çıkarmıştır.

Siz mi bu ülkeyi yöneteceksiniz, siz mi bu Milleti bir arada tutacaksınız yazık. Siz esasında belki yapılacak bir seçimde ikaz mahiyetinde oy vermeyecek insanları bile Tekrar oy verdireceksiniz. İşte TAHAP olarak gelinen bu noktada Devletimizin, Milletimizin hem yanında hemde emrindeyiz. Net bir ifade ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Sizin zihniyetinize milletimizin ve ülkemizin kaderini terk edemeyiz.

Siz 15 Temmuz’da Başbakan olacağım sözünün hesabını bu millete vermek zorundasınız. Mesele milletimizin birlik ve beraberliğidir. Siyasi mücadelenizin samimi olmadığı bir kez daha tescil edilmiştir. İlk günkü aşk ve inançla, Biz tek yürek tek nefes tek ses birlikte Türkiye yiz, felsefesi ile yolumuzda devam edeceğiz” diye konuştu.

ResimLink - Resim Yükle

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.