Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

TAHAB Genel Başkanından CHP liderine açık mektup

TAHAB Genel Başkanından CHP liderine açık mektup

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Danışma Federasyonu (TAHAP) Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “CHP Genel Başkanı ülkemizde Kürt sorunu var. Muhatabı HDP sözüne, “Hadi oradan” diyorum ve alenen sayın genel başkana soruyorum, 27 yıllık evliliğim boyunca eşimle, ailesi ve aşireti ile bölge insanımızla zerre bir problem yaşamadık” dedi.

TAHAP Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “Kıymetli arkadaşlarım Üreten Yürekler ve Aziz Milletimiz. Yaklaşık olarak 20 aydır sahada Tarımın Bileşenlerinin Sesi oluyor çözüm odaklı çalışıyoruz. Temel prensip olarak Hakkari’den Muğla’ya, Edirne’den Kars’a, Aydın’dan Şırnak’a “Tek Yürek, Tek Nefes ve Tek Ses Birlikte Türkiye’yiz” prensibi ile hareket ediyoruz. Şahsım Şırnak Cizre’den evliyim, üç evladım bir torunum var rabbim cümlemizinkini bağışlasın ve korusun.

Toplumsal ahlaki çöküntü her yerde kendini göstermektedir. En başta da siyasetin üst seviyelerinde. CHP Genel Başkanının ülkemizde Kürt sorunu var, muhatabı HDP sözüne, “hadi oradan” diyorum ve alenen Sayın Genel Başkana soruyorum. 27 yıllık evliliğim boyunca eşimle, ailesi ve aşireti ile bölge insanımızla zerre bir problem yaşamadık” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM