Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

TAHAB üyelerine indirimli akaryakıt müjdesi

TAHAB üyelerine indirimli akaryakıt müjdesi

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Federasyonu (TAHAP) Başkanı Mustafa Sarıoğlu, federasyon üyesi üreticilere indirimli akaryakıt müjdesi verdi.

Tarım bileşenlerinin sorun ve taleplerine dönük olarak çözüm odaklı girişimlerini sıklaştıran TAHAP, üreticilerin en önemli girdi maliyetlerinden olan akaryakıtta üyelerine özel indirimde bulunmasını sağladı. Federasyon üyelerine özel akaryakıt indirimi müjdesini duyuran Başkan Sarıoğlu, “Sağladığımız indirim sayesinde TAHAP üyesi üreticilerimiz yılda akaryakıt giderlerinden en az 10 bin lira tasarruf sağlayacaklar” dedi.

TAHAP olarak söz konusu akaryakıt indirimini sağlamak için uzun süredir çalıştıklarını kaydeden Başkan Sarıoğlu, “Bayileri de etkilemeden, ana dağıtım firmasından direkt TAHAP üyelik logolu kartınızı pompaya okuttuğunuzda anında bu güne kadar hiç bir STK’nın alamadığı, yapamadığı, inanamayacağı oranda, yılda minimum yaklaşık on bin lirayı üreten yüreklerin cebinde bırakacağız. 

İlerleyen günlerde gelişmeyle ilgili detayları lansman toplantımızda paylaşacağız. Artık tüm Türkiye’de en büyük ağa sahip olan markayla yaptığımız anlaşma gereği, firmanın kendi markasına ait tüm ürünlerde üyelerimize aynı indirim uygulanacak.  TAHAP üreten yüreklerin yanında olmaya ve yüklerini hafifletmeye devam edeceğiz. TAHAP olarak biz birlikte Türkiye’yiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
mustafa sarıoğlu

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM