Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

TAHAP Genel Başkanı Sarıoğlu; Ülkü ocakları yalnız değildir

TAHAP Genel Başkanı Sarıoğlu; Ülkü ocakları yalnız değildir

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Federasyonu (TAHAP) Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, ABD’nin Ülkü Ocaklarının terör grubu olup olmadığına dair araştırma tasarısını meclisinde kabul etmesine tepki göstererek, “Kendisi terör ile içli dışlı olan bir devlet, Ülkü Ocakları gibi tertemiz bir kurumu kirli emellerine alet edemez. Türkiye de bu oyunu bozar” dedi.

TAHAP Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu ABD’nin Ülkü Ocaklarının terör grubu olup olmadığına dair araştırma tasarısını meclisinde kabul etmesine tepti gösterdi. Sarıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, “ABD, çıkarlarına göre dünyanın her köşesine “Demokrasi getiriyoruz” klişe yalanıyla musallat olan, işgal ettiği topraklarda insanlara zulümden başka bir şey getirmeyen, çıkarları doğrultusunda eli kanlı Terör örgütlerine göstere göstere silah dağıtıp katliam yaptırıyor. Türk Kültürünün gençliğe aşılanması için kurulmuş olan, kökü mazide gözü istikbalde olan kuşaklar yetiştirme hedefiyle yürüyen Ülkü Ocaklarının terör grubu olup olmadığına dair araştırma tasarısını meclisinde kabul ediyor.

Kendisi terör ile içli dışlı olan ABD, Ülkü Ocakları gibi tertemiz bir kurumu kirli emellerine alet edemez. Türkiye de bu oyunu bozar. Ülkü Ocakları özelinde başlatılan bu itibarsızlaştırma operasyonunun esas hedefi Türkiye’dir. Kendi kendine yetebilen bir güç haline gelen, savunma sanayiinde destan yazan, kendisine vurulmak istenen prangaları tek tek kıran Türkiye bu sebeple hedef haline getirilmek ve durdurulmak istenmektedir.

Türkiye’nin sadece “Bal Aromalı Şurup Yasağı” “NBŞ kotası” kararlarının bile ABD’li Baronlara Milyarlarca Dolar zarara uğrattığı ortadayken, ülkemize böylesine saldırıların neden geldiğini anlamak zor değil. Herkes şunu çok iyi bilmelidir ki Türkiye artık çok güçlü, çok kararlı ve tamamen hür bir konumdadır.

Bu tarz saldırılar ülkemizi asla durdurmayacak tam aksine kararlılığını arttıracaktır. Bizler Türkiye’nin Üreten Yürekleri olarak Devletimizin de Milletimizin de her daim yanında olacağız ve her zorluğu Birlikte Türkiye olarak aşacağız. Ülkü Ocakları Kesinlikle Yalnız Değildir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM