Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

TAHAP yaklaşan kış öncesi çocukları sevindirdi

TAHAP yaklaşan kış öncesi çocukları sevindirdi

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Federasyonu (TAHAP) Aydın İl Temsilciliği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Germencik Yeni Mahalle’de ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yaklaşan kış öncesi giysi yardımında bulundu.

Aydın’da bu yıl içinde kurulan ve kolektif tarıma dönük faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık veren TAHAP Aydın İl Temsilciliği, Germencik Yeni Mahalle’deki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yaklaşan kış öncesi giysi yardımı yaptı. Ramazan Ayı’nda da Aydın’da tespit ettikleri ihtiyaç sahibi ailelere TAHAP olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında yardım eli uzattıklarını kaydeden Dernek Başkanı Selahattin Özdemir, Yeni Mahalle’deki çocukların mutluluğuna da vesile oldukları için mutlu olduklarını kaydetti.

TAHAP yaklaşan kış öncesi çocukları sevindirdi
TAHAP yaklaşan kış öncesi çocukları sevindirdi

Yapılan yardımdan ötürü ihtiyaç sahibi ailelerle çocukları Özdemir’e teşekkür etti. Özdemir, Aydın’da gerek muhtarlarla üreticilerden gelen talepler, gerekse kendi tespit ettiği mahallelerdeki ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunmaya devam edeceklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Germencik tahab

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM