Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Tarlada Sorvivor heyecanı

Tarlada Sorvivor heyecanı

AYDIN’ın Germencik İlçesinde 4 üniversite öğrencisi kafadar tarlada Survivor çekti. Yapılan ilginç parkurda kıyasıya yarışan yarışmacılar heyecanlı dakikalar yaşadı.

Kırsal Turanlar Mahallesinde yaşayan Adnan Menderes Üniversitesi Hemşirelik Fakültesinde öğrencisi Fatih Ceylan (22), Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi 2i sınıf öğrencisi Rıza Önder (24), sağlık memuru Ali Kılıç, 9 Eylül Üniversitesi Meteoloji Malzeme Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi Ercan Söner (22) ve sağlık memuru Ali Kılıç (23) birleşerek mahallede Survivor çekmeye karar verdi.  Tarlada uygun parkur ayarlandı. Kendi imkanlarıyla traktör ve otomobil lastikleri ve küçük el arabalarını kullanıldı. Mahalleden 10 yarışmacı katıldı. Lastiklerin üstünden içinden geçen yarışmacılar, tel örgünün altından süründükten sonra el arabalarına koydukları sepetleri taşıdı. Sepetlere ise plastik su şişelerini attı. 3 şişeyi sepete atan yarışmacı galip sayıldı. Samanların üstünde oturan diğer yarışmacılar ise heyecandan yerinde duramadı. Gerçek Sorvivorda yarışmacılar yatlarla deniz yoluyla gelirken burada yarışmacılar kamyonetle karadan geldi. Yarışmanın sonunda kazanan takım kaybeden takıma ceza veriyor. Bu oyunca kaybeden takım 3 kilometre uzaklıkta olan mahalleye yürüyerek gitme cezası aldı. Gençler çektikleri videoları ise sosyal medya üzerinden paylaşarak hep eyleniyor hemde eylendiriyor.

Tarlada Sorvivor heyecanı
Tarlada Sorvivor heyecanı

“BİRLİKTE KARAR VERDİK”

Arkadaşlarıyla hep birlikte karar verdiklerini belirten Fatih Ceylan, “Arkadaşlarla bir akşam sohbet esnasında bir sosyal medya üzerinden kanal açmayı planladık. O anki sohbet anınında videosunu çektik. Sosyal medya üzerinden paylaştık. Bu paylaşımının milyonlarca kişiye ulaşacağını düşündük. Ancak olayı genelleştirdiğimizde biz hiç komik insanlar değilmişiz bunu anladık. Dışarıda bir şey çekmeyi düşündük. Ama pandemiden dolayı sokakta yapamayacağımız anladık. Bizde kanal kenarındaki tarlada Sorvivor çekmeye karar verdik. Çevremizdeki arkadaşlarda böyle bir aktivite istiyormuş. Düşündüğmüzü yaptık ve bu ikinci video çekimimiz oldu. Bu çekimlerin ise devamının geleceğini düşünüyoruz. Biz eylendik, izleyenleride eylendirmek istiyoruz.”

Tarlada Sorvivor heyecanı
Tarlada Sorvivor heyecanı

Rıza Önder, Ali Kılıç ve Ercan Söner ise yarışmanın çok güzel geçtiğini ve devamının geleceğini belirterek hep birlikte güzel vakit geçirdiklerini söyledi.

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Aydın haberleri

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM