Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Zafer Bayramını düğünle birlikte kutladılar

Zafer Bayramını düğünle birlikte kutladılar

AYDIN’ın Efeler İlçesinde aynı mahallede yaşayan Seval Batmaz ile Durmuş Ali Calayır, düğün tarihleri 30 Ağustos Zafer Bayramına denk gelince ay yıldızlı gelinlikle Zafer Bayramını düğünle birlikte kutlamanın sevincini yaşadı.

Zafer Bayramını düğünle birlikte kutladılar

Kırsal Kızılcaköy Mahallesinde çiftçilik yapan Durmuş Ali Calayır, 17 Ocak tarihinde nişanlandığı Seval Batmaz ile Gül Bahçesi Kır Düğün Salonunda yapılan düğünle dünya evine girdi. Genç çift düğün tarihi ile 30 Ağustos Zafer Bayramının aynı tarihe gelmesiyle davetlilere sürpriz yaptı. Davetlilerin karşısına beyaz gelinlik yerine al bayrağın rengi ve ay yıldızla Türk Bayrağı renkleriye alana gelen genç çift büyük alkış aldı. Halk oyunları ekibi ve sadece gelin damadın dant ederek zeybek oynaması davetliler tarafından da beğenildi. Davetliler ise ayyıldızlı gelinlikten gözlerini alamadı.

“İKİSİNİ BİR ARADA KUTLADIK”

Al bayraklı gelinlik giyen Seval Batmaz, “Birlikteliğimizi bir süre arkadaşlığımızla sürdürdük. Daha sonra evlilik kararı aldık. Düğün tarihimizin 30 Ağustos Zafer Bayramına rastlaması nedeniyle davetlilerimize bayram edasında bir sürpriz hazırlamak istedik. Türk Bayrağının asil rengini önce yüreğimize taşıyoruz. Düğünümüzde de üzerimde taşımak istedim. Düğün öncesi eşimle ortak bir kararlaşarak düğünümüz bayram edasında kutlayarak yaptık”dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM