Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Zirveye dev Türk Bayrağı dikildi

Zirveye dev Türk Bayrağı dikildi

AYDIN’ın Koçarlı İlçe Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Kızılcabölük mahalle sakinlerinin isteğini yerine getirerek zirveye dev Türk Bayrağı dikti.

Zirveye dev Türk Bayrağı dikildi
Zirveye dev Türk Bayrağı dikildi

Kızılcabölük Mahallesi Muhtarı Hüseyin Esin Mahalle sakinlerinin talebi üzerine dev Türk Bayrağı asılması ve gerekli bayrak direğinin yapılması için Belediye Başkanı Nedim Nedim Kaplan’dan yardım istedi. Kaplan, çalışmaların tamamlanması ardından Cuma namazı sonrası bayrağı kendi elleriyle göndere çekti.

 “BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA”

Kızılcabölük Mahalle Muhtarı Hüseyin Esin, “Başkan Nedim Kaplan her zaman yanımızda olduğunu hissettiriyor. Şahsım ve Mahalle sakinlerimiz mahallemizde şanlı Türk Bayrağımızın dalgalanması için talepte bulunduk. Sağolsun başkanım hemen gerekli talimatı verdi ve belediye ekiplerimiz çalışmalarını tamamladı. İlk kez göndere çekilen bayrağımızın başkanımız tarafından çekilmesi bizim için ayrı bir anlam ifade ediyor. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Zirveye dev Türk Bayrağı dikildi
Zirveye dev Türk Bayrağı dikildi

 “ONUR VE GURUR DUYARIM”

Şanlı Türk Bayrağının göndere çekmekten onur ve gurur duyduğunu belirten Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “Şanlı Türk Bayrağımız semalarda ilelebet tüm şanıyla dalgalanacak. İlçemizin her yerinde görünen dev Türk bayraklarının sayısını arttıracağız. Rengini Aziz şehitlerimizin kanından alan şanlı Türk Bayrağı memleketimizin en güzel manzarasıdır. Kızılcabölük mahallemizde ilk kez dalgalanan şanlı Türk Bayrağımızın şahsım tarafından göndere çekilmesi benim için büyük bir onur ve gururdur” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
kızılcabölük

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM