Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

AGC, Meslek Atölyesi kuruyor

AGC, Meslek Atölyesi kuruyor

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC), mesleğe medya etiğinin bilincinde ve gerekli donanıma sahip yetişmiş eleman kazandırmak amacıyla Meslek Atölyesi kuracak. Kentteki medya sektörüne büyük bir değer katacak olan Meslek Atölyesi’nde haber fotoğrafçılığı, haber yazım teknikleri, hızlı okuma teknikleri ve internet haberciliği konusunda eğitimler verilecek.   Aydın’da Ferdi Uzun başkanlığında hayata geçirdiği projelerle hem üyelere hem de […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC), mesleğe medya etiğinin bilincinde ve gerekli donanıma sahip yetişmiş eleman kazandırmak amacıyla Meslek Atölyesi kuracak. Kentteki medya sektörüne büyük bir değer katacak olan Meslek Atölyesi’nde haber fotoğrafçılığı, haber yazım teknikleri, hızlı okuma teknikleri ve internet haberciliği konusunda eğitimler verilecek.

 

Aydın’da Ferdi Uzun başkanlığında hayata geçirdiği projelerle hem üyelere hem de kente önemli kazanımlar sağlayan AGC, eylül ayı olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Ferdi Uzun başkanlığına gerçekleşen toplantıda birçok önemli kararlar alındı.

“EĞİTİMLERE TÜM ÜYELERİMİZ KATILABİLİR”

Alınan kararlardan biri de AGC bünyesinde Meslek Atölyesi kurulması oldu. Meslek Atölyesi ile mesleğe medya etiğinin bilincinde ve gerekli donanıma sahip yetişmiş eleman kazandırmak hedeflenirken AGC Başkanı Ferdi Uzun, söz konusu proje ilgili bilgi verdi. Meslek Atölyesi projesini çok önemsediklerini ifade eden AGC Başkanı Uzun, “Ülkemizdeki Gazeteciler Cemiyetleri’nin önemli işlevlerinden biri de hem üyelere hem de mesleğe değer katmak. Biz de AGC olarak bu bilinçle bugüne kadar önemli çalışmalar yürüttük. Bu çalışmalarımıza Meslek Atölyesi ile devam etmek istiyoruz. AGC bünyesinde kuracağımız Meslek Atölyesi Haber fotoğrafçılığı, haber yazım teknikleri, hızlı okuma teknikleri ve internet haberciliği gibi konularda eğitimler verilecek. Bu eğitimler sadece genç meslektaşlarımıza yönelik değil. Eğitimlere tüm üyelerimiz katılabilir. Uzun yıllar basın camiasında görev yapan tecrübeli meslektaşlarımıza da bu eğitimlerin çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. Şu anda yönetim kurulumuzla birlikte projenin altyapısını en doğru şekilde hazırlıyoruz. Gerekli tüm çalışmalarımızı tamamlayıp önümüzdeki günlerde söz konusu Meslek Atölyesi projemizi hayata geçireceğiz. Projemize, görüşleriyle, düşünceleriyle üyelerimize bize destek olabilir. Projemizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM