Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

AGC’den Vali Canbolat’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

AGC’den Vali Canbolat’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ferdi Uzun ve yönetim kurulu üyeleri, Aydın Valisi Yakup Canbolat’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Aydın’da çalışmalarını sürdüren AGC, ziyaretlerine devam ediyor. Ferdi Uzun başkanlığındaki AGC yönetimi, son olarak Aydın Valisi Yakup Canbolat’ı ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette AGC Başkanı Uzun ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Canbolat’a ‘hayırlı olsun’ […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ferdi Uzun ve yönetim kurulu üyeleri, Aydın Valisi Yakup Canbolat’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

AGC’den Vali Canbolat’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Aydın’da çalışmalarını sürdüren AGC, ziyaretlerine devam ediyor. Ferdi Uzun başkanlığındaki AGC yönetimi, son olarak Aydın Valisi Yakup Canbolat’ı ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette AGC Başkanı Uzun ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Canbolat’a ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu. Ziyarette Başkan Uzun, AGC olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Vali Canbolat’a bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Canbolat, Aydın’ın gelişip kalkınması noktasında iş birliği içinde çalışmalar yapılması gerektiğine dikkat çekti.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM