Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Annesinin sağlığı için kapıya yazdı

Annesinin sağlığı için kapıya yazdı

Annesinin sağlığı için kapıya yazdı

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’ın Koçarlı İlçesinde yaşayan Hasan Küçükoğlu, rahatsız olan olan annesini ziyarete gelen çoğalınca çareyi kapıya ‘Annemizin Sağlığı İçin Ziyaretçi Kabul Etmiyoruz’ notu yazmakta buldu.

Annesinin sağlığı için kapıya yazdı
Annesinin sağlığı için kapıya yazdı

Hasan Küçükoğlu rahatsız olan ve evde tedavi gören annesini komşuları ve akrabaları çok ziyaret etmeye başladı. Tüm uyaralılara rağmen ziyareti engelleyemeyen Küçükoğlu apartmanın kapısına ‘Annemizin Sağlığı İçin Ziyaretçi Kabul Etmiyoruz’ notu yazmakta buldu. Kapı girişine ise dezenfekte koyan Küçükoğlu, “Annem talihsiz bir düşme sonrası kalçasından 3 Kasım Salı günü medinova hastanesinde başarılı bir ameliyat oldu. Geçen 1 hafta süre zarfında defalarca uyarılarımıza rağmen komşular ve akrabalar geçmiş olsun ziyaretine gelmek istiyor. En sonunda annemizi salgın hastalıktan korumak için böyle bir önlem aldık. Kimse kızmasın, durum olduğundan daha fazla ciddi herkes kendi çapında salgın hastalıktan önlemlerini alsın. Özellikle büyüklerimiz için!

Anneciğimi merak edenler için; annem çok iyi. Dün kontrolü vardı. Doktorun teyzeciğim hızla iyileşiyorsun çok gayretlisin maşallah sözleriyle çok mutlu olduk hepimiz.

Not: Anneme geçmiş olsun mesajı iletmek isteyenler yorum olarak yazarsa tek tek anneme okuyacağım. Hepinizi çok seviyoruz.”

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM