Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

ResimLink - Resim Yükle
Aydın Lisesine 3 kalite ödülü

Aydın Lisesine 3 kalite ödülü

Aydın Lisesine 3 kalite ödülü

AYDIN Lisesi “Applied Mathematical Modelling, My Technoclass ve English 4U” isimli projelerle 3 Kalite Ödülü belgesi alma başarısını gösterdi.

Aydın Lisesine 3 kalite ödülü
Aydın Lisesine 3 kalite ödülü

Aydın Lisesi Avrupa’da ki en heyecan verici öğrenme topluluğu olan eTwinning platformunda ortaklarla proje yapan öğretmen ve öğrencilerin yaptıkları ulusal kalite etiketi başvuru sonuçları açıklandı. Aydın Lisesi 3 Kalite Ödülü belgesi alma başarısını gösterdi. Öğretmenler “Applied Mathematical Modelling, My Technoclass ve English 4U” isimli projelerle geçtiğimiz eğitim öğretim yılında öğrencileriyle uzaktan proje ortaklarıyla etkileşime girip ders müfredatıyla ilişkilendirilmiş aylık etkinlikler yaptı. Dijital platformu guvenli, etkili ve aktif şekilde kullandılar.

Aydın Lisesine 3 kalite ödülü
Aydın Lisesine 3 kalite ödülü

“EN ZOR OLANI YAPTILAR”

En zor olanı başarmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Aydın Lisesi Müdürü Serkan Akyol, “Aydın Lisesi öğretmen ve öğrenci proje ekipleri çalışmalarına Covid-19 virüsü nedeniyle 13 Mart tarihinde okulların kapatılmasından sonra bile Haziran sonuna kadar evlerinden dijital ortamda sabırla ve sebatla devam ettiler. En zor olanı yani uzaktan gençlerle bir şeyler yapıp paylaşmayı başardılar. Öğrendiklerini başka şehirlerde ve ülkelerde okuyan öğrenci ortakları ile paylaşan öğrencilerimiz eTwinning sayesinde eğitimin içinde kendi kendilerine öğrenmelerini etkili bir şekilde gerçekleştirmiş oldular. Başarılarının eTwinning Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirilmesiyle de okuldaki ve çevredeki diğer öğrencilere de iyi birer örnek teşkil ettiler” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
efeler serkan akyol

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM