Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Aydın’da 8 gönüllü sağlıkçı sel felaketi yaşayan Libya’ya gitti

Aydın’da 8 gönüllü sağlıkçı sel felaketi yaşayan Libya’ya gitti

Aydın İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı 8 sağlık personeli sel ve su baskınları nedeniyle felaketi yaşayan Libya’ya yardıma gitmek için Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul’un da katıldığı törenle uğurlandı. Libya’da Daniel Kasırgası sonucu yaşanan sel ve su baskınları nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Sağlık Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen insani yardım çalışmalarında görev almak üzere 7 […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı 8 sağlık personeli sel ve su baskınları nedeniyle felaketi yaşayan Libya’ya yardıma gitmek için Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul’un da katıldığı törenle uğurlandı.

Aydın’da 8 gönüllü sağlıkçı sel felaketi yaşayan Libya’ya gitti

Libya’da Daniel Kasırgası sonucu yaşanan sel ve su baskınları nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Sağlık Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen insani yardım çalışmalarında görev almak üzere 7 gün 24 saat hizmet esası çalışan UMKE ve 112 ekibinden oluşan 8 gönüllü sağlık personeli ve 2 adet 4×4 tam donanımlı ambulans görevlendirildi. Gönüllü ağlık personelleri İl Sağlık Müdürlüğü önünde Dr. Eser Şenkul’un da katılımı ile Libya’ya uğurlandı.

Aydın’da 8 gönüllü sağlıkçı sel felaketi yaşayan Libya’ya gitti

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, “Türkiye’nin insani yardım elini dost ve kardeş Libya halkına ulaştıracak olan fedakâr sağlık personellerine Valimizin de selamlarını ileterek şifaya vesile olacaklar. Görevlerinin hayırlı olması temenni ediyorum” dedi. Libya’ya gemi ile gidecek olan sağlık ekibi İzmir gitti.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM