Aydın’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete uğurlanışının 83’üncü yıldönümü törenlerle kutlandı. Saat 09,05’i gösterdiğinde sirenler çalındı ve hayat durdu. Herkesin Ata’ya saygı duyduğu o sırada esrarengiz bir kadın kaldırımda umursamadan yürümesine devam etmesi dikkatlerden kaçmadı.
![Aydın'da 9'u 5 geçe hayat durdu ama o esrarengiz kadın durmadı 8 Aydın'da 9'u 5 geçe hayat durdu ama o esrarengiz kadın durmadı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2021/11/7-1.jpg)
İstasyon Meydanı ve Kent Meydanı’nda saat 09,05’i gösterdiğinde sirenler çalındı ve trafik akışının durmasıyla araçlarından inene vatandaşlar ile yaya yürümekte olan vatandaşlar Ata’larını saygıyla bir kez daha andı. Ancak o sırada Bey Cami önündeki kaldırımda bir kadın hiçbir şeye aldırış etmeden yürümeyi sürdürdü.
![Aydın'da 9'u 5 geçe hayat durdu ama o esrarengiz kadın durmadı 10 Aydın'da 9'u 5 geçe hayat durdu ama o esrarengiz kadın durmadı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2021/11/Aydinda-09.05te-hayat-2-dakikaligina-durdu.avi_snapshot_01.07.414.jpg)
Sirenlere rağmen herkes saygı duruşunda bulunurken kadının yürümesi diğer vatandaşların dikkatinden kaçmadı. Kadın bir süre sonra yürüyerek kayboldu.