Aydın Muşlular Derneği Başkanı Orhan Aşık, Ramazan ayının son günlerinde Osman Yozgatlı mahallesi sakinlerine iftar verdi.
![Aydın'da yaşayan Muşlular 2 bin kişilik iftar verdi 8 Aydın'da yaşayan Muşlular 2 bin kişilik iftar verdi](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-25-at-19.03.56.jpeg)
Aydın Muşlular Derneği Başkanı Orhan Aşık, dernek üyeleri ve mahalle sakinlerinin katılımıyla 2 bin kişilik iftar programı düzenledi. Ramazan ayının bereket ayı olduğunu kaydeden Başkan Aşık; “Bugün burada soframızı paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. Ramazan demek paylaşmak demek. Hayırseverlerin desteği ile 2 bin kişilik iftar yemeği verdik. Osman Yozgatlı Mahallesi sakinleri ve üyelerimizin yoğun katılımı ile programımızı gerçekleştirdik. Destek veren bütün hayırseverlerden Allah razı olsun. Ne kadar paylaşırsak o kadar bereketli bir ömür geçiririz. Bütün vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını da şimdiden tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.