İYİ Parti İncirliova İlçe Teşkilatının parti binası çevresindeki caddeye astığı parti bayrağı ve Türk Bayrakları çöplerde ve yerlerde dolaşıyor. Cep telefonları ile görüntüleyen vatandaşlar, “Bayrağına sahip çıkamayan vatanına nasıl sahip çıkacak” tepkisi gösterdi.
![Bayrağına sahip çıkamayan vatanına nasıl sahip çıkacak 10 Bayrağına sahip çıkamayan vatanına nasıl sahip çıkacak](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-27-at-14.38.20-768x1024.jpeg)
14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerine sayılı günler kala partiler çalışmalarını sürdürürken, İYİ Parti’nin İncirliova’da Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi Üzerinde parti binası çevresine astığı parti bayrağı ve Türk Bayraklarının yerlerde ve çöplerin yanında dolaşması tepkilere neden oldu. Cep telefonları ile o anları görüntüleyen vatandaşlar, “Bayrağına sahip çıkamayanların vatana nasıl sahip çıkacaklarını” ifade ederek tepkilerini dile getirdiler.
![Bayrağına sahip çıkamayan vatanına nasıl sahip çıkacak 12 Bayrağına sahip çıkamayan vatanına nasıl sahip çıkacak](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-27-at-14.38.34-768x1024.jpeg)