Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Beyaz Badanalı Çocuklar fragmanına yoğun ilgi

Beyaz Badanalı Çocuklar fragmanına yoğun ilgi

Aydın’da lösemili çocuklar temalı, “Beyaz Bandanalı Çocuklar” isimli kısa metrajlı festival filmi 20 Temmuz’da çekimlerine başlanarak tamamlandı. Filmin fragmanı ise büyük heyacan uyandırdı.

Lösemili çocuklara ithafen Yapımcı ve Yönetmen Selami Taner den yeni bir film, senaryosu Abdullah Düğer tarafından yazılan “Beyaz Bandanalı Çocuklar” fragmanı you tube de yayınlandı ve çok kısa bir sürede yogun izlenme, beğeni aldı, izleyiciler den güzel yorumlar geldi, heyecanla ve merakla beklenen festival filminin basın galası ve özel gösterimi pandemi kurullarına göre ileriki günlerde netleşecek. Selami Taner, ilk basın galası ve özel gösteriminin Söke sonrasında Aydın ve İzmir olarak plandıklarını söyledi.

Beyaz Badanalı Çocuklar fragmanına yoğun ilgi
Beyaz Badanalı Çocuklar fragmanına yoğun ilgi

BEYAZ BANDANALI ÇOCUKLAR

2020-2021 Ulusal ve Uluslararası film festivallerinde boy gösterecek Ülkemizi, Aydın’ı Söke yi tanıtacak ve temsil edecek. Yönetmenliğini Selami Taner ve Barış Demirkaya’nın üstlendiği film in müziği senaryo ve konuya uygun olarak Londra da

Ecem Uzgör tarafından özel olarak bestelendi. Aydin Valiliği, Söke Kaymakamlığı ve Söke Belediyesi başta olmak üzere, Söke de bulunan birçok STK, İş İnsanları, kurum ve kuruluşlar destek veriyor, Film de lösemili bir çocuğun iç dünyası, yaşadıkları ve ailesinin desteği hastalıkla yapılan örnek mücadele konu alınıyor

Beyaz Bandanalı Çocuklar festival filmin merak uyandıran fragmanını izlemek için Selami Taner YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Aydın söke

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM