Aydın’ın Kuşadası ilçesinde denize giren 2 kişi boğuldu. Boğulanlardan birinin kimliği yapılan otopsiden sonra belli olacak.
![Denize giren 2 kişi boğuldu, birinin kimliği belirlenemedi 11 Denize giren 2 kişi boğuldu, birinin kimliği belirlenemedi](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/07/WhatsApp-Image-2023-07-22-at-12.37.03-300x196.jpeg)
Davutlar mahallesinde dün akşam saatlerinde denize giren Recep Dereli (86) bir süre sonra suda hareketsiz kaldı. Görevlilerin çıkardığı yaşlı adamın hayatını kaybettiği öğrenildi. Bir olayda denizde boğulan kişinin kimliği yapılacak otopsiden sonra belli olacağı öğrenildi. Denizde boğulan 2 kişinin cenazeleri olay yeri incelemesinin ardından Kuşadası devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı.