Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

DEVA Parti’si İncirliova’da Özakel’e emanet

DEVA Parti’si İncirliova’da Özakel’e emanet

DEVA Partisi Aydın ve ilçelerinde yapılanmayı sürdürüyor. İncirliova İlçe Başkanlığına gazeteci Gökhan Özakel, getirildi. Özakel, mazbatasını İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker’in elinden aldı.

DEVA Parti’si İncirliova’da Özakel’e emanet
DEVA Parti’si İncirliova’da Özakel’e emanet

Genel Başkan Ali Babacan tarafından 9 Mart 2020 tarihinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi Türkiye’de olduğu gibi Aydın ve ilçelerinde de yapılanmayı sürdürüyor. İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker, İncirliova İlçe Başkanlığına gazeteci Gökhan Özakel’i atadı. Ataması yapılan Özakel, 15 asil 7 yedek olmak üzere yönetimini oluşturdu. Aydın İl Başkanlığında yapılan törende ise İl Başkanı Erürker, Özakel’e mazbatasını takdim ederek siyasi hayatında ve çalışmalarında başarılar diledi.

“İNCİRLİOVA SİYASETİNE HEYECAN KATACAĞIZ”

Yönetimi oluşturarak mazbatasını alan Gökhan Özakel ise, “Görevi bize layık gördükleri için genel başkanımız Ali Babacan ve İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker’e ve yönetimine çok teşekkür ederiz. Görevi layıkıyla yapacağız. İncirliova Siyasetine heyecan katacağız. 21 kişilik kadromuzla çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdüreceğiz. Vatana millete hayırlı olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM