Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Didim turizm sezonuna hazır

Didim turizm sezonuna hazır

AYDIN’ın Didim İlçe Belediyesi turizm sezonu hazırlıklarına başladı. Yeni Normalleşmenin başlamasıyla yaz sezonuna hazırlanan ilçede belediye ekipleri de hummalı çalışma içine girdi.

Didim turizm sezonuna hazır
Didim turizm sezonuna hazır

Haziran ayının gelmesi ve Yeni Normalleşme sürecinin başlamasıyla Didim Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerde yaza hazırlık çalışmaları kapsamında ilçe

genelinde faaliyetlerini ara vermeden sürdürüyor. Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında, Altınkum Yalı Caddesi ve 3 Koy Sahilinde bulunan yürüyüş yolları ile banklarda bakım onarım ve tadilatlar gerçekleştirildi. Altınkum Yalı Caddesi Medusa Takı Stantlarında tamir ve bakım yapıldı. Bunların yanı sıra 422 – 423 sokaklarda yıpranana şemsiyeler yenileri ile değiştirilerek görsel güzellik sağlandı.

Yaz sezonuna hazırlık çalışmaları kapsamında aktif hizmet veren, Akköy Üretici Pazarı’nda güzelleştirme ve yenileme çalışmalarını sürdüren Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, pazaryerinin çatı tamiratını gerçekleştirdi. Çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, “Yaz sezonuna hazırlık için çalışmalarımıza başladık. Ekiplerimiz belirlenen program çerçevesinde kentin tüm mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM