Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Didim’de 103 otel çalışanına sertifika

Didim’de 103 otel çalışanına sertifika

Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Didim’de bir otelde organize edilen eğitim programında önbüro, mutfak, kat hizmetleri, yiyecek içecek servisi, yöneticilerin eğitimi ve kişisel gelişim alanlarında 103 otel çalışanı sertifikalarını aldı. Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Didim’de Maxeria Otel çalışanlarına eğitim programı düzenlendi. Turizm Bakanlığı eğiticileri tarafından önbüro, mutfak, kat hizmetleri, […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Didim’de bir otelde organize edilen eğitim programında önbüro, mutfak, kat hizmetleri, yiyecek içecek servisi, yöneticilerin eğitimi ve kişisel gelişim alanlarında 103 otel çalışanı sertifikalarını aldı.

Didim’de 103 otel çalışanına sertifika

Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Didim’de Maxeria Otel çalışanlarına eğitim programı düzenlendi. Turizm Bakanlığı eğiticileri tarafından önbüro, mutfak, kat hizmetleri, yiyecek içecek servisi, yöneticilerin eğitimi ve kişisel gelişim alanlarında verilen eğitime 103 otel çalışanı katıldı yapılan eğitimler sonrasında 103 otel çalışanı sertifikalarını yapılan törenle aldı.

Didim’de 103 otel çalışanına sertifika

Düzenlenen sertifika törenine Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca, Aydın İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ahmet Demir ve Müdür Yardımcısı Vekili Neslihan Aktaş katıldı.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM