Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri son zamanlarda artan telefon dolandırıcılığıyla ilgili bilgilendirme broşürleri dağıttı.
![Dolandırıcılara karşı broşür dağıtıldı 8 Dolandırıcılara karşı broşür dağıtıldı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-15-at-15.17.46.jpeg)
Son zamanlarda artan telefon dolandırıcılığına karşı Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amiri Ramazan Çiçek ve polis ekipleri Söke’nin önemli semt pazarlarından olan Çarşamba Pazarında vatandaşlara telefon dolandırıcılığı broşürleri dağıtarak bilgiler verildi.
“POLİS EKİPLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Semt pazarına alışveriş yapmaya gelen vatandaşlar, “Son zamanlarda dolandırıcılık arttı. Çevremizdeki herkes bunların kurbanı oldu. Polis ekiplerimiz broşür dağıtarak bizi bilgilendirdi. Bu anlamlı etkinlik için hepsine çok teşekkür ediyoruz” dediler.