Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Hangarlar nikâh salonu ve kafeterya olacak

Hangarlar nikâh salonu ve kafeterya olacak

Aydın’ın İncirliova İlçesinde 2013 yılında yapımına başlanılan ancak daha sonra yapımı yarım kalan Tren İstasyonu yanındaki hangarlar belediye tarafından nikah salonu ve kafetarya olarak hizmet vermesi için çalışma başlatıldı.

Hangarlar nikâh salonu ve kafeterya olacak
Hangarlar nikâh salonu ve kafeterya olacak

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Tren İstasyonu’nun arkasında kalan hangarlarda hayata geçirilecek proje için çalışma başlattı. Hangarlar nikâh salonu ve kafeterya olarak hizmet verecek. Proje alanında inceleme yapan Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Hangarlara yeniden hayat vereceğiz. Hangarlar çok yakında İncirliova halkına nikâh salonu ve kafeterya olarak hizmet vermeye başlayacak.

Projedeki teknik eksiklikleri giderdik, hazırlıklarımız bitti. Bugün itibariyle kazmayı vurduk, çalışmalara başlıyoruz. Aslında bu proje benim dönemimde başlamış yeni bir proje değil. 2013 yılında başlamış, önceki dönemde de bir takım işler yapılmış ancak devamı getirilmemiş, rafa kaldırılmış.

Üstelik belediye olarak TCDD’ye kira ödemeye devam ediyoruz. Hem kira ödeyip hem de bu güzelim tescilli kültür varlıklarını kendi kaderine terk etmek olmazdı. Hangarlar çok yakında İncirliova halkına nikâh salonu ve kafeterya olarak hizmet vermeye başlayacak. İçerisinde basketbol sahası, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarının da bulunduğu yeni sosyal donatı alanımız İncirliovamıza çok yakışacak, şimdiden hayırlı olsun. Projeye emek veren ve çalışmaları yürüten belediyemiz personellerine ayrıca teşekkür ediyorum. Yılmadan, yorulmadan İncirliova’mızın aydınlık yarınları için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Aydın Aytekin Kaya

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM