Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Her alanda ‘Gündem’ yaratıyor

Her alanda ‘Gündem’ yaratıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İncirliova İlçe Başkan adayı Rahmi Gündem gittiği her yerde ‘Gündem’ yaratıyor. Dün akşam İncirliova Belediye Başkan Yardımcısı Murat Gören’in oğlunun sünnet düğününe katılan Gündem, buradaki partililer tarafından da ilgiyle karşılandı. İncirliova Belediye Başkan Yardımcısı Murat Gören’in oğlunun Şehr-i Yar Kır Düğün Salonunda yapılan sünnet düğününe Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, […]

ResimLink - Resim Yükle

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İncirliova İlçe Başkan adayı Rahmi Gündem gittiği her yerde ‘Gündem’ yaratıyor. Dün akşam İncirliova Belediye Başkan Yardımcısı Murat Gören’in oğlunun sünnet düğününe katılan Gündem, buradaki partililer tarafından da ilgiyle karşılandı.

Her alanda ‘Gündem’ yaratıyor

İncirliova Belediye Başkan Yardımcısı Murat Gören’in oğlunun Şehr-i Yar Kır Düğün Salonunda yapılan sünnet düğününe Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçi, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Barış Altıntaş’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

 

Her alanda ‘Gündem’ yaratıyor

Düğüne katılanlar arasında yer alan CHP İncirliova İlçe Başkan adayı Rahmi Gündem, masaları tek tek dolaştı. Gündem, Özlem Çerçioğlu ve Evrim Karakoz ile sohbet ederek adaylığı hakkında bilgi verdi. Çerçioğlu ve Karakoz ise Gündem’e adaylığı ile ilgili başarılar diledi. Gündem, Murat Gören ile de uzun süre sohbet ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM