Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

İYİ Parti Aydın İl Başkanı ihraç edildi

İYİ Parti Aydın İl Başkanı ihraç edildi

İYİ Parti İl Başkanlığına Temmuz 2020 tarihinde seçilerek göreve gelen Süleyman Demirci, Merkez Disiplin Kurulu kararıyla partiden ihraç edildi.

İYİ Parti İl Başkanlığına 12 Temmuz 2020 tarihinde yapılan kongre ile seçilen Süleyman Demirci, 17 ay sonra Merkez Disiplin Kurulu kararıyla partiden ihraç edildi. partiden ihraç kararının duyan Süleyman demirci yaptığı yazılı açıklmasında, “Hakkımda yürütülen bir disiplin soruşturması neticesinde genel merkez yüksek disiplin kurulunca “ihraç” kararı verildiğini öğrenmiş bulunuyorum.

Asılsız, haksız ve dayanaksız verilen bu karara karşı hukuki haklarımı kullanacağım malumunuzdur. Elbette bana karşı bu kurguyu hazırlayanlar da bunun siyasi ve ahlaki mesuliyeti altındadır. Lakin kimse benden kurucusu olduğum partime zarar verecek bir tutum içine girmemi beklemesin.

Resmi kayıtlardan olan bir ihraç gönülden bağlı olduğum, kurucusu bulunduğum partimden beni uzaklaştıramayacaktır. Bundan sonra da milletimin son umudu olarak gördüğüm partime bir gönüllü nefer olarak hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM