Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Kaplan İmam Hatip Ortaokulu inşaatında inceleme yaptı

Kaplan İmam Hatip Ortaokulu inşaatında inceleme yaptı

Aydın’ın Koçarlı İlçesinde eşinin vasiyetini yerine getirmek için okul yaptırmak isteyen Mehmet Küçük’ün hayali Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın girişimleri ile sona yaklaşıldı. İnşaatı tüm hızıyla devam eden ve çevre düzenlemesine başlanacak olan İmam Hatip Orta Okulu inşaatında inceleme yapan Kaplan, “Mehmet Amcamızın hayaline öncü olduk. Şimdi ise yükselen hayalinin takipçisiyiz. İmam Hatip Ortaokulu İnşaatını […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’ın Koçarlı İlçesinde eşinin vasiyetini yerine getirmek için okul yaptırmak isteyen Mehmet Küçük’ün hayali Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın girişimleri ile sona yaklaşıldı.

Kaplan İmam Hatip Ortaokulu inşaatında inceleme yaptı

İnşaatı tüm hızıyla devam eden ve çevre düzenlemesine başlanacak olan İmam Hatip Orta Okulu inşaatında inceleme yapan Kaplan, “Mehmet Amcamızın hayaline öncü olduk. Şimdi ise yükselen hayalinin takipçisiyiz. İmam Hatip Ortaokulu İnşaatını ve çevresini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledik. Çevre düzenlemesi için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimize talimatlarımızı verdik. Hızlı bir şekilde inşaatımız ilerliyor. Mehmet Küçük amcamızın hayalini yerine getirebilmek için canla başla çalışıyoruz. İnşaatımızın tamamlanmasına kısa bir zaman kaldı. Allah’ın izniyle ilmek ilmek işledik. Emek verdik ve çok şükür bugünleri gördük. Çevre düzenlemesi ile de yolları, bahçesi ve tüm bileşenleri ile yakın zamanda tamamlanacak ve eğitim öğretime başlayacak olan İmam Hatip Ortaokulumuz şimdiden ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Kaplan İmam Hatip Ortaokulu inşaatında inceleme yaptı

Başkan Kaplan ayrıca, “Milli Eğitim Bakanı başta olmak üzere AK Parti Aydın Milletvekilleri,  Aydın Valisine, İl Milli Eğitim Müdürüne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM