Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Kaplan; Koçarlılı hemşerilerin seni hiç unutmadı

Kaplan; Koçarlılı hemşerilerin seni hiç unutmadı

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Koçarlılı Merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşlarının vefatının 62. Yıldönümünde, “Rahmet, minnet ve hürmetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Demokrasi tarihinin bu kara lekesini unutmadık, Unutmayacağız. Koçarlılı hemşerilerin seni hiç unutmadı” dedi.   Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, Aydın’ın yetiştirdiği en müstesna isimlerden olan Koçarlılı Merhum Başbakan Adnan Menderes ve […]

ResimLink - Resim Yükle

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Koçarlılı Merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşlarının vefatının 62. Yıldönümünde, “Rahmet, minnet ve hürmetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Demokrasi tarihinin bu kara lekesini unutmadık, Unutmayacağız. Koçarlılı hemşerilerin seni hiç unutmadı” dedi.

 

Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, Aydın’ın yetiştirdiği en müstesna isimlerden olan Koçarlılı Merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşları Maliye Bakanı Hasan Polatkan ile Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu’yu, vefatlarının 62. sene-i devriyesinde duygusal bir mesajla andı.

Başkan Kaplan, sosyal medya hesabındaki duygu yüklü paylaşımda, ‘Koçarlı’nın alnının akı’ olarak nitelendirdiği Merhum Menderes’in “Bu Millet Kendisine Hizmet Edeni Asla Unutmaz” sözlerini alıntılayarak, “Hemşehrilerin Seni hiç Unutmadı. 17 Eylül 1961 tarihinde hayata veda eden hemşerimiz Demokrasi Şehidi Merhum Başvekilimiz Adnan Menderes’i ve dava arkadaşları, Hasan Polatkan, Fatin Rüştü Zorlu’yu vefatlarının 62. Yıldönümünde, rahmet, minnet ve hürmetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Demokrasi tarihinin bu kara lekesini unutmadık, unutmayacağız” ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM