Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Miting öncesi Cumhurbaşkanı’na saygısızlık; pankartları dereye attılar

Miting öncesi Cumhurbaşkanı’na saygısızlık; pankartları dereye attılar

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’ın İncirliova İlçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol kenarındaki pankartlarını kimliği belirsiz kişiler tarafından sabah saatlerinde sökülerek dereye atıldı. Yapılan saygısızlık tepkilere neden oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pazar günü yapacağı Aydın ve Nazilli ziyareti öncesi İncirliova’da yol kenarlarında asılı pankartlar sabah saatlerinde kimliği belirsiz kişilerce toplandı. 10’a yakın pankart ilçe çıkışında bulunan dereye atıldı. Çevreden geçen vatandaşlar derede Erdoğan’ın pankartlarını görünce cep telefonu ile görüntüleyerek AK Parti İlçe Teşkilatına iletti. Cumhurbaşkanı’na saygısızlık tepkilere neden olurken, pankartları dereye atan kişilerin kim olduğu araştırılıyor.    

Miting öncesi Cumhurbaşkanı’na saygısızlık; pankartları dereye attılar
Miting öncesi Cumhurbaşkanı’na saygısızlık; pankartları dereye attılar

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN TEPKİ

AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı olaya tepki göstererek yaptığı yazılı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Aydın’a gelişi ile ilgili ilçe bölgelerine asılan afiş ve reklam çadırlarının kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce saldırıya uğramıştır. AK Parti İncirliova teşkilatı olarak afişlerimize yapılan çirkin saldırıyı ilk etapta şiddetle kınadığımızı duyurmak isteriz.

Aslında daha önceden de görmeye alışık olduğumuz, muhalefetin karalayıcı, iftiracı, zarar verici bu siyaset üslubu, neredeyse her seçim döneminde karşılaştığımız tablodur. Bu bizleri pek şaşırtmadı. Siyasi görüşünüz ne olursa olsun tepkinizi bu şekilde saldırarak göstermeniz sizlerin siyasi seviyenizi ortaya koymaktadır. Demokraside tepkileri göstereceğimiz tek yer sandıktır. Fakat bunu hazmedemeyenler tepkilerini afislere zarar vererek göstermektedir. Yasal işlemleri başlattık ve konunun bizzat takipçisi olacak” edildi. AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve Kadın Kolları Başkanı Hatice İrik’te olaya tepki gösterdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM