Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Muharrem İnce; Ne yaptım ben size

Muharrem İnce; Ne yaptım ben size

MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce partisinin il binasını açmak için geldiği Aydın’da,  CHP’lilere sitem ederek, “20 yıldan beri geçemediğiniz yüzde 30’u geçtim. Ne yaptım ben size partinin onurunu kurtardım” dedi.

Muharrem İnce; Ne yaptım ben size
Muharrem İnce; Ne yaptım ben size

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce partisinin İl Binasının açılışını yapmak içi Aydın’a geldi. Denizli’den Nazilli üzerinden Sultanhisar ve Köşk İlçelerini de ziyaret ederek Aydın’a gelen Muharrem İnceyi partililer Ramazan Paşa Mahallesinde çiçeklerle karşıladı. İnce beraberindeki heyetle Sevgi Yolundan yürüyerek esnafları ziyarette bulundu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Muharrem İnce fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmedi. Vatandaşlarla sohbet eden İnce partisi hakkında bilgiler verdi. Adnan Menderes Bulvarı üzerinde simit satan bir esnafın kalan simitlerinin tamamını 100 lira vererek satın alan Muharrem İnce simitleri vatandaşlara ikram etti. Parti binasının olduğu alana kadar yürüyerek gelen İnce daha sonra otobüsten kendisini dinlemeye gelen vatandaşlara seslendi.

Muharrem İnce; Ne yaptım ben size
Muharrem İnce; Ne yaptım ben size

“NE YAPTIM BEN SİZE”

Muharrem İnce CHP’yi kastederek, “Ne yaptım ben size partinin onurunu kurtardım. 20 yıldan beri geçemediğiniz yüzde 30’u geçtim. Ne kötülük yaptım ben size. Atatürk’ün izinden ayrılmayın dedim. Yolsuzluğa bulaşmayın dedim. Belediyelerden para toplayıp televizyon açmayın dedim. Ne diyeyim ben size. Allah’ın izniyle 50+1’i alacağız. Bu memleketi kısa sürede ayağı kaldıracağız. Sizden istediğim şu bu muhalefeti ve bu iktidarı aynı torbaya koyup ağzını bağlayalım. Bugün 13’üncü ilimizin il binasını açıyoruz.”

“O ANAHTAR O KİLİDİ AÇMIYOR”

“Ben CHP’deki dostlarıma sesleniyorum” diyerek konuşmasını sürdüren, “11 senedir aynı anahtarı aynı deliğe sokup kilidi açmaya çalışıyorsunuz. O anahtar o kilidi açmıyor açmıyor zorlama. Anahtarı değiştir Memleket Partisine gel. CHP’li dostlarıma yerel yönetimlerde baskı uygulandığı duyumları alıyorum. Baskı kurarsın Memleket Partisine üye yaptırmazsın. Mitingine adam göndermezsin. Bunları yaparsınız inanıyorum. Sandığa gidince ne yapacaksın sen onu düşün. Sandıkta perişan olursun” dedi.

“ADAY OLACAK HERKESLE TARTIŞMAYA HAZIRIM”

Madem Türkiye’nin ‘demokrat amcası’ sizsiniz. Madem demokrat amcalığa soyundunuz. Haydi, gelin televizyona. Karşılıklı konuşalım. Siz ikna ederseniz oyları siz alın. Ben ikna edersem ben alayım. Ben hazırım. Sayın Erdoğan ile de Sayın Kılıçdaroğlu ile de Sayın Akşener ile de herkesle, cumhurbaşkanı adayı olarak adı geçen herkesle televizyonlarda tartışmaya hazırım” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Muharrem İnce ve beraberindekiler hep birlikte parti binasının açılışını gerçekleştirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
CHP memleket partisi

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM