Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Muharrem İnce zeybek oynayarak açılış yaptı

Muharrem İnce zeybek oynayarak açılış yaptı

MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce dün Aydın’da başladığı ilçe gezileri kapsamında İncirliova İlçesini ziyaret etti. Kahvede oturan vatandaşlara çay ikramında bulunarak sohbet eden İnce, İlçe Teşkilatı Binası açılışında zeybek oynadı. “30 yıldır emekli olamıyorum. Milletvekilleri 1,5 yılda oluyor. Milletin parası haram olsun” sözleri üzerine, İnce, “1,5 yıl milletvekilliği yapınca emekli olma diye bir şey yok” diye karşılık verdi.

Muharrem İnce zeybek oynayarak açılış yaptı
Muharrem İnce zeybek oynayarak açılış yaptı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Aydın’ın İlçe gezilerini sürdürüyor. Dün geldiği Aydın’da Didim ve Söke İlçelerini ziyarette bulunarak esnaf ziyareti ve ilçe teşkilat binalarının açılışını gerçekleştirdi. İnce’nin bugünde İncirliova İlçe ziyaretinde İl Başkanı Cavit Yenipazarlı ve İncirliova İlçe Başkanı Ergun Eyrifes ile partililer eşlik etti. İncirliova Belediyesi önünde davul zurnayla karşılanan Muharrem İnce, Sevgi Yolunda esnafları ziyaret etti. Kahvede oturan vatandaşlara çay ikram eden İnce vatandaşlardan sohbet ederek destek istedi.

“30 YILDIR EMEKLİ OLAMUYORUM HARAM OLSUN”

İnce’nin esnaf ziyareti sırasında bir türlü emekli oladığını söyleyen Arif Aydınlı, “30 yıldır emekli olamıyorum milletvekilleri 1,5 yılda emekli oluyor. Milletvekillerine bu milletin parası haram olsun. Milletvekili sayısı zaten çok 650 kişiyi neden besliyoruz” sözleri üzerine İnce, “1,5 yıl milletvekilliği yapınca emekli olma diye bir şey yok. Milletvekilliğinden emekli olabilmen için önce 25 yıl prim ödeyeceksin.

Sonra yaşını dolduracaksın. Ardından 2 yıl milletvekilliği yapacaksın. Bu 3 şartı sağlamadan emekli olamasın. Yazılanlar yalan yazıyor. Sen birde Milletvekillerine fena takmışsın. Ama zaten Türkiye’de bir kişi her şeye karar veriyor. 650 kişiye gerek yok. Doğru söylüyorsun” dedi.

Muharrem İnce zeybek oynayarak açılış yaptı
Muharrem İnce zeybek oynayarak açılış yaptı

ZEYBEK OYNAYARAK AÇILIŞ YAPTI

Muharrem İnce esnaf ziyaretlerinin ardından Ortaokul Caddesi Üzerinde bulunan İlçe Teşkilat Binasına geçti. Burada İnceyi Halk Oyunları ekibi karşıladı. Muharrem İnce davul zurna eşliğinde zeybek oynadı. Gösterinin ardından yapılan açılış sonrası İnce ilçeden ayrılarak Sultanhisar, Nazilli ve Bozdoğan ilçelerine geçti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM