Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Muhtardan 2 gündür haber alınamıyor

Muhtardan 2 gündür haber alınamıyor

AYDIN’ın Çine İlçesi Kargı Mahallesi Muhtarı Yaşasın Erbay (49) dün sabah ilçeye gideceğim diyerek ayrıldığı evine bir daha dönmedi. Yakınları 2 gündür muhtarı arıyor.

Kırsal Kargı Mahalle Muhtarlığını 2 dönemdir yürüten evli ve 2 çocuk babası Yaşasın Erbay, dün ilçe merkezine gideceğini söyleyerek evden çıktı. Akşam eve dönmeyen Muhtar Erbay’ı yakınları merak ederek gidebileceği yerleri aradı ancak bir haber almayınca jandarmaya giderek kayıp ihbarında bulundu.  İki gündür her yerde aranan muhtardan henüz bir haber alınamadı.

“GİDEBİLECEĞİ HER YERE BAKTIM”

Muhtar Yaşasın Erbay’ın eniştesi Ali Acar, “Dün sabah hayvanlarına baktıktan sonra bir arkadaşının otomobiliyle Çine İlçe merkezine gidiyor. Birlikte gittiği arkadaşını da bulduk. Yolda sohbet ettiklerini ve bir süre sonra ilçe merkezinde indiğini söyledi. Akşam eve dönmeyince gidebileceği her yere gidip baktım ama yoktu. Jandarma ve polise ihbarda bulunduk. Bir an önce sağ salim bulunmasını istiyoruz” dedi.

Çine Muhtarlar Dernek Başkanı Halil Kapıkıran ise, olaydan bu sabah haberdar olduğunu ifade ederek arkadaşımızın bulunması için tüm muhtarlara bilgi verdiğini söyleyerek bulunması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM