Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Sağlık kahramanlarına moral verdi

Sağlık kahramanlarına moral verdi

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle İlçe Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarının anlamlı günlerini kutladı. Çiçek hediye ettiği sağlık çalışanlarıyla birlikte kutlama pastası da kesen Kaplan, daha sonra hastanede Covid-19 ikinci doz aşısını da oldu.

Sağlık kahramanlarına moral verdi
Sağlık kahramanlarına moral verdi

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Koçarlı Devlet Hastanesi’ne ve 112 Acil İstasyonu’na ziyaret gerçekleştiren Koçarlı Belediye Başkan Nedim Kaplan, Koçarlı İlçe Sağlık Müdürü ve Başhekim Mustafa Şencan ile sağlık çalışanlarının anlamlı günlerini kutladı. Kaplan, devam eden koronavirüs salgını nedeniyle mesai mevhumu gözetmeksizin adeta canlarını siper ederek vatandaşa hizmet veren sağlık çalışanlarının haklarının ödenemeyeceğini söyledi.

Sağlık kahramanlarına moral verdi
Sağlık kahramanlarına moral verdi

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Tek tek çiçek takdim ettiği sağlık çalışanlarının anlamlı günlerini kutlayıp görevlerinde başarılar dileyen Kaplan, “Özelikle pandemi döneminde Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Beni Türk Hekimlerine emanet ediniz” sözünün ne kadar anlamlı olduğunu gördük. Sağlık insan hayatının olmazsa olmazıdır. Büyüklerimiz dualarında, Allah’tan önce sağlık hemen arkasından da para dilerler. Doktorlarımızdan, hemşirelerimize, 112 Acil görevlilerimizden teknisyene kadar her sağlık çalışanımız bizim için çok kıymetlidir. İyi ki varsınız diyoruz. Koronavirüs salgınıyla mücadele ederken hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımızın şehit sayılmasıyla ilgili de bir kamuoyu oluştu. Bu hastalıkla mücadele ederken hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımıza da bu vesileyle Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte can kaybımız olmaz. Sağlık çalışanlarımızı yürekten kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM