Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Sarıoğlu, Cumhurbaşkanı’na yapılan suikastı şiddetle kınadı

Sarıoğlu, Cumhurbaşkanı’na yapılan suikastı şiddetle kınadı

Sarıoğlu, Cumhurbaşkanı’na yapılan suikastı şiddetle kınadı

ResimLink - Resim Yükle

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu (TAHAP) Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik yapılan bu haince saldırıyı nefret ve şiddetle kınıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın Siirt’teki mitingi için görevlendirilen bir polis memurunun aracın altına yerleştirilen patlayıcı düzeneği, polisin dikkati sayesinde patlamadan etkisiz hale getirildi. Sabah saatlerinde Mardin’den Siirt’e göreve gidecek olan polis memurunun patlayıcıyı fark etmesiyle katliamın eşiğinden dönülürken, teröristlerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Yaşanan hain saldırıyı şiddetle kınayan Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu (TAHAP) Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, yaptığı açıklamasında; “Ülkemizi her alanda şahlandıran ve başka odakların boyunduruğu altına girmesine asla müsaade etmeyen, bu sebeple de türlü bedeller ödetilmek istenen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bugün Siirt’te haince bir suikast girişiminde bulunulmuştur. Bu alçakça haince tuzağı nefret ve şiddetle kınıyoruz.

Aylardır ekonomi ile diz çöktürmek istedikleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a geri adım attıramayan, Milleti ile Cumhurbaşkanımız arasındaki bağı koparamayan hain odakların bu hareketlerinden ne denli çaresiz duruma düştüklerini hepimiz görmüş olduk. Kimsenin şüphesi olmasın ki, Cumhurbaşkanımızı biz Milletinin sevgisi ve duaları zırh gibi korumaktadır. Allah‘ın izniyle bu hainler hiçbir vakit Ülkemize diz çöktüremeyeceklerdir” dedi.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM