Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Sarıoğlu; TAHAP her zaman Soylu’nun yanında

Sarıoğlu; TAHAP her zaman Soylu’nun yanında

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu (TAHAP) Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun her daim yanında olduklarını söyleyerek destek çıktı.

“Tarımda Kızıl Elma” sloganıyla tarım bileşenlerinin sorunlarına dönük çözümler geliştirilmesi noktasında, tavırlarının daima Devlet’ten ve milletten yana olduğunu daha önce açıkça ifade eden TAHAP Genel Başkanı Sarıoğlu, sığınmacı polemiği üzerinden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın hedefinde olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da yanında olduklarını belirtti.

“BU TOPRAKLARIN SAVAŞI BUDUR”

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ’ın sponsor olduğu ve İçişleri Bakanlığı tarafından sosyal medyada FETÖ ve PKK/KCK yanlısı bot hesapların da paylaşımda bulunduğu ortaya çıkarılan ‘Sessiz İstila’ filmine de gönderme yapan Başkan Sarıoğlu, “Bir filme nasıl sponsor olunur. Ben sponsor oldum denilir? İş nasıl milli duyguları sömürüye dönüşür. Biz de ısrarla bu toprakların çocuklarıyla birilerinin sahipleri ve uşaklarının savaşı bu diyoruz. Tavrımız ve tarafımız net Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun yanındayız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM