Aydınlı İş İnsanı Ramazan Subaşı, AK Parti Aydın İl Başkanı olarak atanan Avukat Gökhan Ökten’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak, “AK Parti Aydın İl Başkanlığına atanmasını büyük bir mutluluk ile öğrendik” dedi.
![Subaşı; Büyük mutluluk duyduk, ilk günkü aşkla çalışacağız 8 Subaşı; Büyük mutluluk duyduk, ilk günkü aşkla çalışacağız](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/01/FB_IMG_1674576382369-1024x683.jpg)
Aydınlı İş İnsanı ve Siyasetçi Ramazan Subaşı, “Aydın’ımızda AK Parti teşkilatımızın her kademesinde büyük bir özveri ve titizlikle görevini yerine getiren kıymetli yol arkadaşım değerli başkanım Avukat Gökhan Ökten’in Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan son değerlendirmeler ile AK Parti Aydın İl Başkanlığına atanmasını büyük bir mutluluk ile öğrendik.
![Subaşı; Büyük mutluluk duyduk, ilk günkü aşkla çalışacağız 12 Subaşı; Büyük mutluluk duyduk, ilk günkü aşkla çalışacağız](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/01/FB_IMG_1674566983630.jpg)
Uzun yıllardır AK Parti Aydın teşkilatımıza birlikte görev yapmaktan gurur duyduğum kıymetli kardeşim başkanım Gökhan Ökten’e bu kutlu yolda başarılar diliyorum, hayırlı uğurlu olsun. Allah güzel işler yapmayı nasip etsin, yolunuz açık olsun. İnşallah kol kola, hep beraber, şehrimizin geleceği için çalışacağız.
Bizler mahalle teşkilatlarımız, ilçe tekilatlarımız, belediye başkanlarımız ve milletvekillerimizle birlikte büyük bir aileyiz ve tek derdimiz şehrimize, ülkemize hizmet. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ilk günkü heyecan ve azimle çalışmaya, gönüllere girmeye devam edeceğiz” dedi.