Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Telafide Ben de Varım programı başladı

Telafide Ben de Varım programı başladı

MİLLİ Eğitim Bakanlığı tarafından ilkokul, ortaokul ve lise kademesinde eğitim gören öğrenciler için hazırlanan “Telafide Ben de Varım” programı Aydın’da başladı.

Telafide Ben de Varım programı başladı
Telafide Ben de Varım programı başladı

Kuşadası ilçesi Dilek Yarımadası Büyük Menderes Milli Parkı’nda “doğa yürüyüşü” ile başlayan programa İl Kültür ve Turizm Müdürü Umut Tuncer ile İl Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz de katıldı.

Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bisikletliler Derneği Aydın şubesi tarafından Efeler Kaymakamlığı önünde başlayan bisiklet sürme etkinliğine ise İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Özcan ve bir grup öğretmen ve öğrenci bisikletle şehirde tur attı.

Okumuş, gazetecilere, kentte 31 Ağustos’a kadar 9 bin 580 etkinlik ve eğitim planlamasının düzenleneceğini söyledi.

Fiziksel, sosyal duygusal, akademik gelişim ve özel eğitim alanı olmak üzere dört ana tema üzerinde etkinliklerin süreceğine değinen Okumuş, “Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz uzun zamandan beri dört duvar arasında kaldı. Etkinliklerde onlarla birlikte olmak bizi ayrıca sevindirdi. Öğrencilerimizin moral motivasyon olarak, sosyal yaşama tekrar uyumunu sağlamayı amaçladık. İnşallah farkındalık oluştururuz. Haydi, arkadaşlar hep birlikte ‘telafide ben de varım’ diyelim.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM