Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Torun; Azeri kardeşlerimizin yanındayız

Torun; Azeri kardeşlerimizin yanındayız

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyarette bulunarak, Azerbaycan’ın yanında olduklarını belirtip, Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’a destek çıktı.

CHP’li Torun; Azerbayca’ın yanındayız
CHP’li Torun; Azerbayca’ın yanındayız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyarette bulundu. Torun’u, CHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan, Süleyman Bülbül ve Hüseyin Yıldız ile İl Başkanı Ali Çankır ve Özlem Çerçioğlu birlikte karşıladı.

Torun, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Türkiye’nin örnek belediye başkanlarından birisi olduğunu söyleyerek gazetecilere yaptığı açıklamada; “Azerbaycan’la iki ülkeyiz ama tek milletiz. Azerbaycan’ın geçmişten doğan hakları var. Bununla ilgili tüm yolları, yöntemleri uluslar arası ilişkileri denendi. Ama maalesef Türkmenistan sürekli tacizi sürdürmesi sorun oldu. Biz Azerbaycan’ın sonuna kadar Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız. Onların mücadelesinin her zaman destekcisiyiz.”

“DİDİM’İ RANTÇILARA TESLİM ETMEYİZ”

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’a da destek çıkan Torun, “Deniz Atabay bir komployla karşı karşıyadır. Biz buna asla pabuç bırakmayız. Ne yaparlarsa yapsınlar biz Didim’i rantçılara teslim etmeyiz. Bu böyle biline. Öyle sahte FETÖ taktikleriyle şunla ve bunla bizi yıldıramazlar. Ne yaparlarsa yapsınlar çabaları boşuna. Belediye başkanı görevinin başında ve Didimlilere de gece gündüz hizmet etmek için mücadele veriyor” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM