Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Türk kızlarına ağıza alınmayacak sözler; 2 Suriyeli gözaltına alındı

Türk kızlarına ağıza alınmayacak sözler; 2 Suriyeli gözaltına alındı

Suriyeli 2 genç bir arkadaşlık sitesine girerek bir Türk genciyle sohbet etti. Bu sırada Suriyeli 2 gencin Türk kızlarına ağıza alınmayacak küfür ve taciz dolu sözlerinin sosyal medyada paylaşılması üzerine biri İzmir biri ise Aydın’da gözaltına alındı.  

Suriye’den Türkiye’ye gelerek Aydın’ın Didim İlçesinde yaşamaya başlayan K.S.A ile arkadaşı M.E.A. birlikte bir arkadaşlık sitesine girdi. Bu sırada karşıda sohbet ettikleri Türk genci ile konuşma sırasında Türk kızlarına ağıza alınmayacak küfürlü ve taciz dolu sözler söylemeye başlayan Suriyeli gençler gruptaki Türk genci tarafından “Burası Suriye değil Türkiye’ diye uyarmasına rağmen küfür ve taciz dolu sözlere devam etti.  Sosyal medyada yapılan paylaşımda ise Savaştan kaçıp Türkiye’ye yerleşen sığınmacı erkeklik tasladı. Türk kızlarına hakaret etmekle kalmayıp, konuştuğu kişiye “erkeklik yapma klavyenin arkasından, gel burada yap” cümlelerini kullandı

GÖZSLTINA ALINDILAR

Görüntüler Türk genci tarafından kayda alınarak sosyal medya üzerinde paylaşımları üzerine tepkilere neden oldu. Polis görüntüyü izleyerek Suriyeli M.E.A.’yı İzmir’de, K.S.A.’yı’da Aydın’ın Didim İlçesinde gözaltına aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM