Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Vefat eden annesine cayma bedeli şoku

Vefat eden annesine cayma bedeli şoku


Söke’de 10 Ocak’ta vefat eden annesinin üzerine kayıtlı telefonu iptal ettiren Emre Gürbüzerol, cayma bedeli gelince şaşkına döndü.

Söke’de yaşayan Emre Gürbüzerol, annesi 10 Ocak tarihinde vefat edince üzerine kayıtlı olan bir GSM operatörüne ait cep telefonu hattını iptal ettirdi. Ancak bir süre sonra cayma bedeli olarak 237 lira gelince şok yaşadı.
Cayma bedeli alınmayacağı söylenmesine rağmen aksi bir durumla karşılaşmanın şaşkınlığını yaşayan Emre Gürbüzerol, “Bize cayma bedeli ödemeyeceğimiz söylendiği için faturayı görünce şok olduk. Rahmetli olmuş bir vatandaşa cayma bedeli kesilmiş. Biz operatör firma ile bir yıllık bir kontrat imzaladık. Ancak ölmeyeceğimize ilişkin bir kontrat imzalamadık. Zaten böyle bir şey de mümkün değil. Biz bunun böyle olacağını bilseydik 10 ay boyunca bu hattı kullanırdık. Rahmetli olmuş ölmüş insanların üzerinden şeytan bile elini üzerinden çekermiş, ancak bizim operatör firmamız ölmüş insanın üzerinden bile kazanmaya devam etti” diyerek tepkilerini dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
söke

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM