Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Yazlık evleri kışlık yuva haline çeviriyor

Yazlık evleri kışlık yuva haline çeviriyor

Yüksek Mimar Ozan Demirbaş, pandemi dolayısıyla şehrin kalabalığından uzaklaşmak adına yazlık evlerini tercih eden vatandaşlar için, yazlık evleri kış şartlarında da sıcak yuvalar haline getiriyor.

Yazlık evleri kışlık yuva haline çeviriyor
Yazlık evleri kışlık yuva haline çeviriyor

Yüksek Mimar Ozan Demirbaş özellikle Çeşme, Urla ve Bodrum’dan gelen talepler üzerine o bölgede ki müşterilerinin sahil evlerini kış aylarında sakin, sıcak ve huzurlu bir ortam yaratmak amacıyla dekoratif öneriler ve teknik dokunuşlar ile kullanışlı tasarımlar oluşturdu.

Böylelikle yazlık evler yaz aylarında modern, kış ayları için ise sıcak ve konforlu yapılara dönüştü.

Y. MİMAR OZAN DEMİRBAŞ EV SAHİPLERİNİN İÇİNİ ISITTI

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’ün ülkemizde de etkili olması sonrası, gerek pandemi şartları gereği, gerekse esnek çalışma düzenine geçen iş insanları evlerinden çalışma modeline geçti.

Pandemi sürecinde herkesin evlerine kapanmasının “Home Office” çalışmalarını da kalıcı hale getirdiğini ifade eden Y. Mimar Ozan Demirbaş, “Yüksek nüfuslu illerden yazlık ilçelere göç edenler ise evlerinde ufak dokunuşlar istedi. Ben ve ekibim yazlık evlere kış dokunuşları yaparak ev sahiplerinin içini ısıttık” dedi.

Yazlık evleri kışlık yuva haline çeviriyor
Yazlık evleri kışlık yuva haline çeviriyor

“MİMARLIK MÜKEMMELLEŞEN BİR SANAT BİÇİMİDİR”

Mimarlığın mükemmelleşen bir sanat biçimi olduğunun altını çizen Y. Mimar Ozan Demirbaş, “Mimarlık, kullanıcıya ve fonksiyonlara dair kriterlerin doğru ve estetik bir biçimde, bilimsel şartları göz önünde bulundurularak ele alınan ve uzun bir geçmişten günümüze taşınmış olarak gitgide mükemmelleşen bir sanat biçimidir” dedi.

Bir Yüksek Mimar olarak öncelikli amacının müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olduğunu söyleyen Y. Mimar Ozan Demirbaş, genç, dinamik, yetenekli ve tecrübeli ekibi ile de birçok yeniliğin altına imzasını atıyor.

“HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

İnsanların hayatlarına dokunuşlar yaparak hayallerini gerçekleştiklerini belirten Y. Mimar Ozan Demirbaş,  “Bizi tercih edenlerin talepleri aynı zamanda o kişilerin hayalleri oluyor. Bende aldığım talepler doğrultusunda ekibim ile o hayalleri yansıtacak çalışmalar ortaya çıkartıyoruz. Böylelikle insanların hayallerini gerçekleştirmiş oluyoruz. Müşterilerimin taleplerini, hayallerini onlara sunarak karşılamak, en iyi hizmeti sunmak için mimarlık ve iç mimarlık alanındaki yenilikleri yakından takip ediyorum” diye konuştu.

MİMAR OZAN DEMİRBAŞ, İMZASINI KÜTAHYA’YA VE KARTAL’A ATACAK

Y. Mimar Ozan Demirbaş, Kütahya’da yapımı planlanan DEMPARK AVM projesi ile ilgili Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık ile, Kartal da başlamayı hedeflediği konut projesi için ise Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ile bir araya gelerek projelerini sundu.

Y. Mimar Ozan Demirbaş, Kütahya projesi olan DEMPARK AVM projesinin sunumu için geçtiğimiz günlerde Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık ile bir araya geldi.

Demirbaş, DEMPARK AVM için tasarlanan projesinin sunumunu genç ve dinamik ekibinden Mimar Ceyda Bayar ile birlikte gerçekleştirdi. Demirbaş ayrıca, Kütahya Belediyesinin projesi olan ‘Vazo Kule’ye talip olduğunu ve ihaleye katılacağını Belediye Başkanı Işık’a ifade etti.

Kartal konut projesinin ise yakında başlayacağı müjdesini veren Y. Mimar Ozan Demirbaş, “Kartal da hedeflediğimiz konut projesi için çalışmalara ekibimiz ile tüm hızla devam ediyor. Geniş bir kentsel renovasyon projesinin bir parçası olarak bölgeye değer katacağına inandığımız bir projeye imza atacağız. Aynı zamanda Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ile olan görüşmelerimizde de fikir birlikleri sağladık” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM