Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Aydın’da öğretmen ve annelere uyuşturucu eğitimi verildi

Aydın’da öğretmen ve annelere uyuşturucu eğitimi verildi

Aydın’da aileleri ve öğretmenleri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirmek, bilgilendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla “En Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında 435 öğretmen, anne ve anne adayına eğitim verildi. İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) Büro Amirliği görevlilerince, Aydın Sosyal Bilimler Lisesi Konferans Salonunda, iki oturum halinde […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’da aileleri ve öğretmenleri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirmek, bilgilendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla “En Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında 435 öğretmen, anne ve anne adayına eğitim verildi.

Aydın’da öğretmen ve annelere uyuşturucu eğitimi verildi

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) Büro Amirliği görevlilerince, Aydın Sosyal Bilimler Lisesi Konferans Salonunda, iki oturum halinde 270’i anne ve anne adayı olmak üzere 435 öğretmene “En İyi Narkotik Polisi Anne” eğitimi verildi. Programın sonunda “İki Ekmek ” isimli kısa filmi izlettirildi, “UYUMA ” uygulaması tanıtımı da gerçekleştirildi.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM