Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Dondurmacı Şıla, mahallenin maskotu oldu

Dondurmacı Şıla, mahallenin maskotu oldu

Aydın’ın Bozdoğan İlçesinde seyyar satıcılık yapan Ufuk Bozdağan’a (22) ait Şıla isimli köpek sıcak havalarda yediği vanilyalı dondurma ile serinliyor. Dondurmaya bayılan Şila, mahalleninde maskotu oldu. Olukbaşı Mahallesinde kar helvası satan Ufuk Bozdoğan’a ait Şila isimli 6 yaşındaki köpeği sıcak havalarda yediği vanilyalı dondurma ile serinlemeye çalışıyor. 4 yıldır seyyar tezgahında kar helvası ve dondurma […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’ın Bozdoğan İlçesinde seyyar satıcılık yapan Ufuk Bozdağan’a (22) ait Şıla isimli köpek sıcak havalarda yediği vanilyalı dondurma ile serinliyor. Dondurmaya bayılan Şila, mahalleninde maskotu oldu.

Aydın’ın Bozdoğan İlçesinde seyyar satıcılık yapan Ufuk Bozdağan’a (22) ait Şıla isimli köpek sıcak havalarda yediği vanilyalı dondurma ile serinliyor. Dondurmaya bayılan Şila, mahalleninde maskotu oldu. Olukbaşı Mahallesinde kar helvası satan Ufuk Bozdoğan’a ait Şila isimli 6 yaşındaki köpeği sıcak havalarda yediği vanilyalı dondurma ile serinlemeye çalışıyor. 4 yıldır seyyar tezgahında kar helvası ve dondurma satarak geçimini sağlayan Ufuk Bozdoğan’ın sadık dostu Şila, sevimli hareketleri ile mahalle halkının da maskotu oldu. Şila’nın mahallede vatandaşların sevgisini kazandığını belirten Ufuk Bozdoğan, “Şila şu anda 6 yaşında ve benim yanımda. Şila, 4 yıldan bu yana iştahla vanilyalı dondurma yiyerek besleniyor. Köpeğimin en sevdiği yiyecek vanilyalı dondurma. Canı istediğinde asırlardır süren geleneği kar helvası lezzetimizin de tadına bakıyor. Şila köpeğim yanımdan hiç ayrılmaz. Mahallenin de maskotu olmuş durumda. Burada Şila’yı herkes tanır” dedi.

Olukbaşı Mahallesinde kar helvası satan Ufuk Bozdoğan’a ait Şila isimli 6 yaşındaki köpeği sıcak havalarda yediği vanilyalı dondurma ile serinlemeye çalışıyor. 4 yıldır seyyar tezgahında kar helvası ve dondurma satarak geçimini sağlayan Ufuk Bozdoğan’ın sadık dostu Şila, sevimli hareketleri ile mahalle halkının da maskotu oldu.

Şila’nın mahallede vatandaşların sevgisini kazandığını belirten Ufuk Bozdoğan, “Şila şu anda 6 yaşında ve benim yanımda. Şila, 4 yıldan bu yana iştahla vanilyalı dondurma yiyerek besleniyor. Köpeğimin en sevdiği yiyecek vanilyalı dondurma. Canı istediğinde asırlardır süren geleneği kar helvası lezzetimizin de tadına bakıyor. Şila köpeğim yanımdan hiç ayrılmaz. Mahallenin de maskotu olmuş durumda. Burada Şila’yı herkes tanır” dedi.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM