Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

İYİ Partili 2 ilçe başkanı disipline sevk edildi

İYİ Partili 2 ilçe başkanı disipline sevk edildi

İYİ Parti Aydın İl Yönetimi İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak ve Kuyucak İlçe Başkanı Ömer Kılınç’ı disiplin kuruluna sevk etti.

İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı, İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak ve Kuyucak İlçe Başkanı Ömer Kılınç’ın İl Disiplin Kurulu’na sevk edildiğini bildirdi. Disiplin nedenini açıklayan parti yetkilileri İYİ Parti İl Sekreteri Şafak Akdoğan’a telefondan hakaret ettikleri gerekçesiyle böyle bir karar alındığını belirti. Parti yöneticileri tüzüğün uygulanacağını ve iki başkanın savunma yapacağını ifade etti. 2 ilçe başkanı Disiplin Kurulu’nun vereceği kararı bekleyecek.

“BİZ NELERLE MÜCADELE EDİYORUZ, KARŞILIĞINA BAKIN”

İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak ise yaptığı yazılı açıklamada, “Kuruluşundan bu yana verilen her görevi yapabileceğini kanıtlamış olmanın huzurunu yaşarken il yönetimi tarafından disipline sevk edilmiş olmamız kul hakkına girmektedir. Temsil ettiğim İyi Partimizi ve Genel Başkanımız Meral Akşener’i iktidara taşımak için gece gündüz demeden ailemizden ve arkadaşlarımızdan feragat ederek çalışmamızın karşılığının disipline sevk edilmek değil aksine daha da ödüllendirmek olmalıdır. Biz nelerle mücadele ediyoruz, karşılığına bakın. Olacak gibi değil.  Haberin basında yer almasıyla birlikte Aydın ilimiz başta olmak üzere tüm Türkiye’den konuyla ilgili üzüntülerini dile getiren başkanlarımıza ve İYİ Partili arkadaşlarımıza da teşekkür etmek istiyorum. Var olsunlar” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Aydın iyi parti

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM