Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Koçarlı Belediyesi “Pide Turizmi” için harekete geçti

Koçarlı Belediyesi “Pide Turizmi” için harekete geçti

Aydın’ın Koçarlı İlçe Belediye Başkanı Nedim Kaplan, pidenin tanıtımı için ilçedeki reklam panolarını pide görselleriyle donattı. Meşhur Koçarlı Pidesinin tadına herkesin bakması gerektiğini vurgulayan Kaplan, Koçarlı’yı pide sayesinde gastronomi turizmiyle de tanıştırmak istediklerini söyledi. Koçarlı Belediyesi ilçeye özgü pidenin daha fazla tanınırlığını artırmak için çalışma başlattı. İlçenin giriş çıkışlarına asılan pide tanıtım reklamları ile “Pide […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’ın Koçarlı İlçe Belediye Başkanı Nedim Kaplan, pidenin tanıtımı için ilçedeki reklam panolarını pide görselleriyle donattı. Meşhur Koçarlı Pidesinin tadına herkesin bakması gerektiğini vurgulayan Kaplan, Koçarlı’yı pide sayesinde gastronomi turizmiyle de tanıştırmak istediklerini söyledi.

Koçarlı Belediyesi “Pide Turizmi” için harekete geçti

Koçarlı Belediyesi ilçeye özgü pidenin daha fazla tanınırlığını artırmak için çalışma başlattı. İlçenin giriş çıkışlarına asılan pide tanıtım reklamları ile “Pide Turizmi” için harekete geçildi.

Koçarlı’daki pide ustalarının uzun yıllardan beri lezzet standardını değiştirmeden koruduğunu lezzetiyle ününün her yere yayıldığını ifade eden Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “İlçemize özgü pide ile ilgili tanıtım atağı başlattık. Koçarlı’nın, çam fıstıklı pide ve ilçeye özgü enfes pide çeşitleri sayesinde “Pide Turizmi” ile tanışması için de kolları sıvadık. Daha geniş kitlelere tanıtmak için çalışma başlatarak ilçede bulunan tüm reklam panolarımızı da Koçarlı pidesini tanıtıcı afişlerle donattık. Koçarlı pidesinin, turizminde hatırı sayılır bir noktaya gelmesi şart diye düşünüyoruz. Bunu içinde önümüzde hiçbir engel yok” dedi.

Koçarlı Belediyesi “Pide Turizmi” için harekete geçti

“USTALARIMIZIN LEZZETLERİ VE FİKİRLERİ BİZE YOL GÖSTERECEK”

 

Kaplan, “İşletmecilerimizin tanıtıma dönük fikirlerini dinleyip Koçarlı’nın Pide başta olmak üzere gastronomi turizmi ile ilgili değerlendirmelerde bulunacağız. Kıymalı, kaşarlı, peynirli, kesikli, Antep fıstıklı, dondurmalı, meyveli ve çam fıstıklı başta olmak üzere farklı çeşitlerde hazırlanan Koçarlı pidelerinin lezzeti Aydın’da benzersiz. Bunu ilçemize gelip Koçarlı pidesini tadan ünlülerden de duyuyoruz. İlçemize hafta sonları pide yemek için yüzlerce insan akın ediyor. Koçarlı Pidesi de artık kendini bu anlamda ispatladı. İlçemizde bulunan pide işletmemizde dışarıdan gelen insanlarımızı ağırlayacak kapasiteye sahip durumdadır” ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM